https://mentornow.pl Boksy do wynajęcia Poznań

Wszystko zawsze zaczyna się od małej idei. Idąc ulicą wpadasz na genialny pomysł, zaczynasz rozmyślać na temat nowego przedsięwzięcia. Twój koncept wydaje ci się możliwy do realizacji, ale nie wiesz co zrobić, aby był strzałem w dziesiątkę? Po pierwsze zastanów się kilka razy, czy twoja nowa inicjatywa jest opłacalna. Ważne jest także, żeby rzeczywiście była unikatowa. Poszukaj informacji, czy ktoś już nie prowadzi podobnego biznesu.

Jeżeli masz pewność, że twój pomysł jest unikatowy – udaj się do urzędu patentowego, aby nikt nie ukradł ci pomysłu. Następnie poszukaj funduszy. Zawsze możesz zwrócić się o dofinansowanie z Unii Europejskiej, jeżeli nie masz własnych środków finansowych. Możesz również poszukać sponsorów, którzy byliby zainteresowani współpracą z twoją firmą. Postaraj się budować swoje imperium małymi kroczkami.

www.profilaktycznie.net.pl

Mierz siły na zamiary. Wszystko zaplanuj. Stwórz dokładny projekt. Przetestuj wszystkie możliwe niepowodzenia – myśl z wyprzedzeniem. Nie bój się porażki.

Pamiętaj, że każda porażka jest wygraną, jeżeli wyciągniesz z niej konstruktywne wnioski i nie popełnisz znowu tych samych błędów.