Jedną z najpiękniejszych lokalizacji są Bory Tucholskie. Noclegi w pensjonacie agroturystycznym Rybakówka spełniają oczekiwania wszystkich przyjezdnych. Tutaj możesz liczyć na niedrogie zakwaterowanie z widokiem na Jezioro Koronowskie oraz ciekawe atrakcje umilające spędzanie wolnego czasu poza pensjonatem. Dla gości przygotowaliśmy przestronne pokoje od 1- do 4-osobowych z osobną łazienką. Dbając o komfort, każde pomieszczenie wyposażyliśmy w wygodne łóżka. Dysponujemy również salą konferencyjną, gdzie można zorganizować różnego rodzaju wydarzenia służbowe, po których przyjdzie również czas na aktywny wypoczynek – Bory Tucholskie to nie tylko miejsce zakwaterowania, ale również lokalizacja sprzyjająca przygodzie.

Atrakcyjna lokalizacja w Borach Tucholskich

Rybakówka mieści się w samym centrum Zalewu Koronowskiego w Borach Tucholskich. Noclegi w pensjonacie agroturystycznym to nie tylko komfortowe apartamenty, ale również nieskończone możliwości spędzania wolnego czasu na łonie przyrody. Goście mogą spływać kajakami po rzece, żeglować po jeziorze, a w ładną pogodę uprawiać jazdę konną, wędrówki piesze i rowerowe oraz nordic walking. Grupy zorganizowane mogą również liczyć na paintball czy polowanie. Amatorzy łowiectwa z pewnością będą mogli tu realizować swoje pasje, a pasjonaci ornitologii spotkać się z bielikami, żurawiami, czaplami siwymi i sokołami. To prawdziwa gratka dla miłośników natury i zwierząt.

Nieskończone możliwości spędzania wolnego czasu

Cisza i spokój Borów Tucholskich – noclegi to coś więcej niż tylko gwarancja atrakcyjnej lokalizacji w świeżo wyremontowanych apartamentach, ale również niezapomniane widoki na rzekę z piękną linią brzegową z zatoczkami, zakolami i romantycznymi wysepkami – to idealne miejsce do spędzenia urlopu z ukochanym/ukochaną. Pensjonat Rybakówka to miejsce o nieograniczonych możliwościach. Doskonale nadaje się do organizacji różnego rodzaju wydarzeń – wesel czy komunii. Atmosfera panująca w agroturystyce sprawia, że każdy znajdzie coś dla siebie – ciszę i spokój lub możliwość aktywnego spędzania czasu.